Do nového roku jsme vstoupili zkoušením nové inscenace v hlavní roli s Hynkem Čermákem

Předprodej vstupenek byl zahájen!

S novým rokem se rozeběhlo zkoušení nové inscenace Koza aneb Kdo je Sylvie pod režijní taktovkou Ondřeje Zajíce. V hlavních rolích se představí Petra Špalková s Hynkem Čermákem, který se poprvé objeví na divadelních prknech po boku svého syna Bořivoje Čermáka, kterého alternuje Matěj Votoček. V další, velmi výrazné roli přítele hlavní postavy, se objeví Vilém Udatný.

Mám pocit, že představení se nás snaží upozornit na to, že zapomínáme, do jak extrémních situací nás osud může přivést. A klade otázku, jak bychom asi dnes reagovali na osobní apokalypsu biblických rozměrů,“ vysvětluje režisér Ondřej Zajíc.

Komedie o tom, kdo a co je vlastně normální a zda máme právo odsuzovat druhé jen proto, že se vymykají našim představám a očekávání uvedeme v produkci Bez zábradlí z.ú. v premiéře 28. března od 19 hodin. Předprodej vstupenek na reprízy do konce této divadelní sezóny byl již zahájen!

Na to, jak to s nastudováním provokativní tragikomedie o lásce od jednoho z nejvýznamnějších amerických dramatiků Edwarda Albeeho dopadne si ještě chvíli počkáme, vy však už dnes můžete nakouknout do zkušebny na první čtenou zkoušku, kterou zachytil hledáček fotoaparátu Petra Kozlíka!


Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.