Divadlo Bez zábradlí – spolehlivý partner pro vaši akci

Jsme specialisté na pronájem divadla pro různé firemní a kulturní akce, jako jsou konference, prezentace, semináře, divadelní představení a workshopy, taneční nebo hudební vystoupení a další. Naše moderní a velkorysé prostory jsou ideální volbou pro vaši akci.

icon-text1
Historický Palác Adria v centru Prahy
icon-text2
kapacita sálu pro 319 osob
icon-text3
cateringové služby
icon-text4
organizace akcí

Fotogalerie

Fotogalerie 09

Pronájem sálu

Pronájem sálu 01

Prostory našeho divadla jsou plně klimatizovány a vybaveny veškerou moderní technikou, kterou potřebujete k uspořádání skvělého eventu, kongresu, představení nebo koncertu.

Kontakt
info4
Palác Adria v centru Prahy

Naše divadlo se nachází v Paláci Adria v centru Prahy hned u zastávky metra Můstek, což umožňuje snadnou dostupnost pro vaše hosty.

info2
kapacita 319 osob

Kapacita našeho sálu je pro 319 osob, takže jsme schopni hostit menší i větší události, ať už se jedná o firemní teambuilding, konferenci nebo večírek. Elevace našeho hlediště je jedna z nejlepších v Praze, a zajišťuje tak skvělý výhled z každého místa.

info3
organizace akcí

Jsme připraveni vám pomoci s organizací vaší akce. Sestavíme pro vás program, zajistíme koordinaci a poskytneme veškerou potřebnou podporu, aby vaše akce byla úspěšná a aby bylo vše přizpůsobeno vašim potřebám.

info5
Cateringové služby

Kromě prostorného sálu, foyer a kavárny, nabízíme také možnost využití cateringových služeb s širokým výběrem jídel a nápojů. Raut vám sestavíme na míru dle vašich požadavků.

info1
Vynikající audiovizuální systém

Disponujeme vynikajícím audiovizuálním systémem, díky kterému každý z účastníků vašeho eventu vše uslyší a uvidí v nejvyšší kvalitě. V případě konferencí dokážeme zajistit projekční plátno dle vašich požadavků.

Pronájem představení

Pronájem představení 02

V Divadle Bez zábradlí se vám nabízí jedinečná příležitost uspořádat nezapomenutelný event s divadelním představením s významnými hereckými osobnostmi. Vybrat si můžete z různorodého repertoáru. Nabízíme kvalitní komedie, drama i muzikály.

info-black1
Nezapomenutelné eventy

Chcete darovat svým partnerům, klientům nebo kolegům nezapomenutelný dárek? Darujte jim kulturní zážitek! Nabízíme vám originální firemní event v podobě divadelního představení. Stačí si vybrat představení z naši nabídky a datum, kdy chcete pozvat své hosty, a my pak vše zařídíme dle vašich požadavků.

mask
Různorodý repertoár

Rádi se v divadle zasmějete? Nebo preferujete napínavé drama s hloubkou a přesahem? V našem repertoáru najdete vše – komedie, dramata a dokonce i oceňované muzikály. Náš repertoár je rozmanitý, ale jedna věc jej spojuje – skvělé herecké výkony a kvalitní zpracování.

Pronájem studia

Pronájem studia 03

Divadlo Bez zábradlí disponuje nahrávacím zvukovým studiem, kde lze pořizovat nahrávky mluveného slova pro různé účely, jako jsou audioknihy, rozhlasové hry, podcasty a mnoho dalších.

rezervovat
info-black3
Palác Adria v centru Prahy

Nahrávací zvukové studio se nachází přímo v Divadle Bez zábradlí v paláci Adria v centru Prahy.

info-black5
Zpracování nahrávek

Ve studiu lze zvukově upravit, sestříhat či jinak doplnit již stávající nahrávky, včetně jejich zvukového vylepšení a případného masteringu pro účely vysílání v rádiu či televizi. Pracovat pro vás budou zkušení zvukaři s desítkami let praxe.

info-black4
zvuk ve vysokých datových tocích

Veškerý zvukový materiál nahrávaný či upravený ve studiu převádíme na vybrané formáty zvuku ve vysokých datových tocích.

Reference

Reference 04

Rezervujte si to u nás!

Pokud hledáte prostorné, moderní a vybavené divadlo nebo eventové prostory pro vaši akci,
 kontaktujte nás! Rádi vás v našem divadle provedeme a poskytneme vám další informace o našich službách a možnostech pronájmu.