Hynek Čermák a Vladimír Polívka v Divadle Bez zábradlí

5. září má v Divadle Bez zábradlí svou pražskou premiéru nová komedie Milión.

Slavný divadelní herec, režisér a ředitel, lehce arogantní Filip Martén má problém. Jeviště jeho divadla sežral červotoč. Na záchranu toho, co celý život budoval, potřebuje milion euro. Známý umělec vsadí vše na jednu kartu a jde osobně požádat o peníze záhadného miliardáře a mecenáše Jeana Petitéra, který se naopak na veřejnosti neukazuje vůbec. Dostat milion Euro ovšem není jen tak…

Milión je jednoaktová komedie pro dva bravurní herce, kteří se neustále překvapují novými úkoly a výzvami. Souboj dvou výjimečných osobností. Jak tento třaskavý dialog plný nečekaných situací a chytrého humoru skončí? Získá nakonec pan Martén svůj milion? Není za tím vším ještě něco jiného? Text této inteligentní a rafinované komedie napsal a režíroval Vilém Dubnička.

Chytrá, neotřelá a překvapující komedie zaujala dvě herecké osobnosti, Hynka Čermáka a Vladimíra Polívku, a nabízí příslib energií nabité atmosféry, jiskřivého divadelního zážitku!

Pražskou premiéru bude tato hra mít 5. září 2022 v Divadle Bez zábradlí. Vstupenky na tento jedinečný večer jsou již v prodeji.

Produkce: Michal Jančařík, Synagoga Concerts, s.r.o.


Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.