Láska z mládí má za sebou skvělý letní večer a slibuje vztah, ve kterém to bude vřít. Tak přijďte!

Předpremiéra je jako první rande na začátku slibného vztahu – víte, že si to ještě sedne, ale zároveň tam jsou spontánnost, nadšení a nefalšovaná radost z toho, že jste se potkali. A přesně takhle vypadala druhá předpremiéra Lásky z mládí na letní scéně Voděrádek.
Láska z mladi ve Vodera dkách

Naše nejnovější komedie má přitom ke stydlivé první lásce daleko. Roman Zach jako světácký Antoine má život naplánovaný a vypadá to, že ho nic nemůže zaskočit. Když se ale ukáže, že tenhle romantický hrdina se v mládí oženil, a pak na to úplně zapomněl, strhne se série velmi bizarních situací. Rádi se jim zasmějete – zvlášť, když nejste v Antoinově kůži.

Co si také zaslouží zmínit, jsou originální dekorace a moderní scénografie. A vůbec celé pojetí hry, která se s nadčasovými tématy vypořádá s lehkostí, vtipem a nadhledem a zaslouží si pozornost nejen tradičních divadelních nadšenců, ale i těch, kteří se za divadelní diváky vlastně nepovažují. Protože u téhle komedie se dokáže bavit úplně každý. No vážně!

Láska z mladi ve Vodera dkách

Naše předpremiéra měla ještě jedno velké kouzlo. Odehrála se totiž na letní scéně ve Voděrádkách. A tenhle moderní prostor umí opravdu vyzdvihnout všechna lákadla letního divadla. Návštěvníci předpremiéry (a nebylo jich málo!) využili i pohodlí, které Voděrádky nabízí v případě špatného počasí. Došlo na deky, mobilní střechu i teplé nápoje. Nepohodlí si užil jen hlavní hrdina, který se na scéně poctivě vařil ve vlastní šťávě chladnějšímu večeru navzdory. Všem, kdo se letos do Voděrádek nedostali, proto vřele doporučujeme, aby si je příští rok nenechali ujít.

Do té doby si toho užijeme ještě dost. Třeba právě Lásku z mládí, která pořád čeká na svoji oficiální premiéru. Bude mít dokonce dvě – 25. a 26. 9. už u nás v Divadle Bez zábradlí. Návštěvníci se mohou těšit nejen na dobrou divadelní společnost, ale i na welcome drink v kavárně. Premiéru tu můžete oslavit společně s herci a tvůrci a věřte, že slavit budeme se stejným nasazením, s jakým hrajeme.

A jestli předpremiéra byla jako první rande, tak premiéra bude ve znamení velkých očekávání, příjemného napětí a příslibu mnoha dalších společně strávených večerů. Alespoň my za sebe můžeme říct, že se na chvíle strávené s vámi, diváky, těšíme převelice.

Lístky na Lásku z mládí kupujte zde.


Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.