Vstupenky na novou komedii Berlín Berlín nyní za směšnou cenu

Po úspěchu Lásky z mládí je na obzoru další komedie, která ozkouší pružnost Vaší bránice. Troufnete si? První odvážlivci mohou na Berlín Berlín za snížené vstupné!

Jak se říká, každou hru dorežíruje až obecenstvo. A protože víme, že tahle práce potřebuje náležitě odměnit, nabízíme Vám nyní vstupenky na druhou premiéru 29. října a první reprízu 8. listopadu naší nové komedie Berlín Berlín za snížené vstupné – lístky koupíte již od 299 Kč!

Berlín Berlín je cenami ověnčená komedie, která nyní láme pařížské rekordy v návštěvnosti. Děj se odehrává na konci osmdesátých let ve východním Berlíně – a s dějinným i politickým situováním hry si rozhodně nebere servítky. Slzy smíchu vyvolávají jak dokonale francouzské situační gagy, tak satirický výsměch toporné byrokracii režimu, jehož podstatou bylo, že všem a ve všem jenom překážel. Buďte prvními, kdo se tomu všemu v Divadle Bez zábradlí pěkně od plic vysměje. Pomohou Vám k tomu jak naše stálé hvězdy (Nikol Kouklová, Karel Heřmánek ml., Dana Morávková nebo Petr Pospíchal), tak nové posily Divadla Bez zábradlí, jako je Jiří Hána.

My už se na tuhle komediální jízdu nemůžeme dočkat. Co Vy?


Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.