Pokračování slavného Blbce k večeři v Divadle Bez zábradlí

Již ve středu 18. května k nám zavítá vážený host: milovaný pan Francois Pignon v jedinečném podání Josefa Cardy ve hře Drahá legrace

Blbec se vrací na prkna Divadla Bez zábradlí v komedii Drahá legrace úspěšného francouzského dramatika Francise Vebera. A s ním zavítá i rej nepředvídaných příhod plný nečekaných zvratů a především bouřlivého smíchu. Přijďte se jemu, ale i ostatním postavám, a snad i sami sobě, zasmát již ve středu 18. května do Divadla Bez zábradlí!

Anotace: Zoufalý Francois Pignon je už dlouho nezaměstnaný a doma ani v bance nemá ani korunu. Aby se zachránil a ukázal všem, že ještě existuje, pošle na sebe daňovou kontrolu. Pod heslem „každý, kdo něco skrývá, je zajímavý a když jde o peníze, je ještě zajímavější“ se kolem něho strhne série neuvěřitelných situací. Najednou se o něho začnou zajímat úplně všichni, dokonce se stane neodolatelným pro ženy! A ještě je tu pohádkově bohatý kmotr Jonville, kterému Pignon hlídá byt. Kuriózní akce nakonec přinese nečekané plody.

V dalších rolích excelují Jan Čenský, Vlasta Žehrová, Martin Zahálka a další. Hru do Divadla Bez zábradlí přiveze Agentura Harlekýn.


Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.