Vánoce jsou skoro tady. Letos to ale bude bez stresu, protože tu je Divadlo Bez zábradlí

Darujte svým blízkým nezapomenutelný zážitek z divadla. V našem repertoáru najdete komedie, muzikály i představení pro celou rodinu. Vybírat můžete ze dvou typů dárkových poukazů podle chuti.

Jak se blíží prosinec, mnohým se krade na mysl obraz navoněných a nazdobených nákupních center, do kterých se svátečně naladěné zástupy vydávají na poslední chvíli lovit vánoční dárky pro své blízké, které, když nepotěší, snad alespoň neurazí.

Ruku na srdce – jsou i lepší způsoby, jak prožít adventní čas. Třeba s dětmi nebo vnoučaty na kouzelném představení o narození jednoho miminka. Betlém aneb Převeliké klanění sotva narozenému Jezulátku je adventní představení pro celou rodinu. Můžete si na ni dokonce pořídit výhodnou rodinnou poukázku, kterou si na pokladně vyměníte za až čtyři vstupenky na představení ve vámi vybraném termínu.

Kromě nezapomenutelného zážitku stráveného s vašimi nejbližšími vás pak může hřát i vědomí, že v našem divadle můžete pořídit dárek, který skutečně potěší – poukázku na některé z našich představení. Vybrat si můžete ze dvou typů:

  1. Volná vstupenka

Tahle poukázka má tu výhodu, že si ji může obdarovaný vyměnit za vstupenku na představení z repertoáru Divadla Bez zábradlí zcela podle svého vkusu, kus za kus, ať už to je komedie, drama nebo muzikál.

  1. Poukaz na darovanou částku

Zde máte na výběr ze tří cenových variant (500 Kč / 1000 Kč / 2000 Kč), přičemž poukaz se chová jako virtuální kredit. Obdarovaný si tak může z dárku zaplatit svou vstupenku na představení v libovolném termínu, a ještě mu může zbýt na příští nákup.

Prožijte letos advent bez pobíhání plískavicemi s jazykem na vestě. Užijte si ho se svou rodinou a Divadlem Bez zábradlí!


Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.