Ať žijí Strašidla!

Pro děti
Muzikál Ať žijí Strašidla! PREMIÉRA. Setkejte se s partou dětí z podhradí rytíře Brtníka.
RežieIva Džavan Délka představení120 minut
Koupit vstupenky

Termíny představení

Termíny představení 01
Nejsou žádné budoucí představení

Anotace

Anotace 02
Ať žijí Strašidla!

Setkejte se s partou dětí z podhradí rytíře Brtníka. Co vás čeká a nemine, jsou intriky dospělých, nadpřirozené bytosti, překážky, a jestli laska a odhodlání ruku v ruce s kuráží zvítězí,tak to se přijďte presvedcit.

 
V neobyčejném muzikálovém dobrodružství – Ať žijí strašidla! Muzikál je inspirován oblíbeným dětským filmem Ať žijí Duchové! z roku 1977.
 
O čem muzikál bude?
Parta dětí z blízké obce chce mít svoji vlastní klubovnu. Pro svůj záměr si vybere zdejší opuštěný hrad Brtník, který je však spíše zříceninou, na které straší rytíř Vilém z Brtníku a jeho dcera Leontýnka. O využití hradu má rozhodnout DrPrHrBr (Družstvo Pro Hrad Brtník). Druhou variantou využití je pěstírna žampionů, kterou prosazuje především radní a vedoucí místní samoobsluhy v jedné osobě Jouza se svou švagrovou. Nejdříve se místní radní nemohou dohodnout, avšak děti je nakonec přesvědčí, že dokáží hrad opravit. Pomáhá jim rytíř Vilém Brtník z Brtníku svými kouzly a další nadpřirozené bytosti (trpaslíci). Jeho dcera Leontýnka je v závěru příběhu vysvobozena a stane se opět smrtelným člověkem.
 
Režie: Iva Džavan
Asistent režie: David Kastl
Choreografie: Jakub Kirchner
Zpěv: Aaron Jelínek
 
Hrají: Irena Lee, Mlada Farská, Aaron Jelínek, Jan Fuchs, Ivan Růžička, Julia Morkov, Iva Džavan, Julie Landová, Michael Džavan, David Kastl, Matěj Hos, Veronika Staňková
Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.