Melodio pro Radka a Kristýnu

Josef Hervert a Daniel Miňovský
KoncertMuzikál
Hudební hostina života na divadelních prknech. Muzikál a filmová hudba se skladatelem Zdeňkem Bartákem.
RežieJosef Hervert Délka představení180 minut
Koupit vstupenky

Termíny představení

Termíny představení 01

Anotace

Anotace 02
Melodio pro Radka a Kristýnu

Hudební hostina života na divadelních prknech, která pomůže handicapovaným klientům Nadačního fondu Melodio. 

Těšit se můžete na muzikálové melodie, filmovou hudbu, tančící obrazy, vtipnou dražbu a autora naživo. Publikum uslyší písně z muzikálů od Casanovy po Cikáni jdou do nebe.

Autor mnoha muzikálů, hitů a filmových nápěvů, Zdeněk Barták, se představí tentokrát i na jevišti, ač bývá zahalen tajemstvím zákulisí. Kdo ze slavných osobností hudebního světa na hostinu přijde? Těšit se můžete na Mariana Vojtka, Michaelu Noskovou, Jakuba Smolíka, Ditu Hořínkovou, Petra Vondráčka, Nikolu Ďuricovou, Lukáše Randáka. Z našich muzikálových tváří tuto benefiční akci podpoří Nikol Kouklová, Michaela Tomešová, Felicita Prokešová, Karel Heřmánek ml., Peter Pecha a Petr Macháček.

 

Praktické informace:

  • Recepce s Radkem, Kristýnou a s celebritami večera pouze pro zvané a majitele vstupenky VIP + recepce.
  • VIP Recepce bude po představení v divadelním klubu pod taktovkou spolupořadatele představení Business for Breakfast – záruka, že účastníci poznají nové a zajímavé tváře.
  • Výtěžek večera a dražby obrazů malířky Elisabeth Novotné a hedvábných šátků akademické malířky Brigity Krumphanzlové poslouží na mentální koučování a rozvojové programy lidí se zdravotním omezením, které účastníci budou moci na akci osobně poznat.

 

O Nadačním fondu Melodio:

Nadační fond Melodio jsme založili s posláním pomoci objevit nový potenciál lidem, kteří si prošli těžkou životní situací a rozhodli se vzít svůj život znovu do vlastních rukou. Věříme, že ať už člověka potká těžký úraz, nemoc nebo jiné strasti a jeho dosavadní život se rázem obrátí vzhůru nohama, nejdůležitější je najít v sobě motivaci to překonat a začít objevovat svůj nový potenciál.

Co by mě bavilo? Čím můžu být užitečný/á? Jak toho dosáhnout? Právě na tyto otázky pomáháme hledat odpovědi tím, že našim klientům financujeme konzultace u psychoterapeutů a koučů. Na základě terapie následně přispíváme také na léčbu či kurzy pro rozvoj potřebných dovedností.

Tvůrci

Tvůrci 03
Autor
Josef Hervert a Daniel Miňovský
Režie
Josef Hervert

Herecké obsazení

Herecké obsazení 04
Sally

Michaela Tomešová

Rada

Felicita Prokešová

Juliška

Nikol Kouklová

Pan předěl

Karel Heřmánek ml.

Zobar

Peter Pecha

zpěvák

Petr Macháček

Fotogalerie

Fotogalerie 05
Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.