Milión

Vilém Dubnička
Komedie
Hynek Čermák a Vladimír Polívka v originální komedii o řediteli divadla, kterému jeviště sežral červotoč. Host Divadla Bez zábradlí – Synagoga Concerts, s.r.o.
RežieVilém Dubnička Délka představení75 minut
Koupit vstupenky

Termíny představení

Termíny představení 01
Nejsou žádné budoucí představení

Anotace

Anotace 02
Komedie za všechny prachy

Slavný divadelní herec, režisér a ředitel, lehce arogantní Filip Martén má problém. Jeviště jeho divadla sežral červotoč. Na záchranu toho, co celý život budoval, potřebuje milion euro. Známý umělec vsadí vše na jednu kartu a jde osobně požádat o peníze záhadného miliardáře a mecenáše Jeana Petitéra, který se naopak na veřejnosti neukazuje vůbec. Dostat milion Euro ovšem není jen tak…

Jednoaktová komedie pro dva bravurní herce, kteří se neustále překvapují novými úkoly a výzvami. Souboj dvou výjimečných osobností. Jak tento třaskavý dialog plný nečekaných situací a chytrého humoru skončí? Získá nakonec pan Martén svůj milion? Není za tím vším ještě něco jiného?

Chytrá, neotřelá a překvapující komedie zaujala dvě herecké osobnosti, přátele, co spolu odehráli několik sezon v Dejvickém divadle, Hynka Čermáka a Vladimíra Polívku, a nabízí příslib energií nabité atmosféry, jiskřivého divadelního zážitku!

Produkce: Synagoga Concerts, s.r.o.

Tvůrci

Tvůrci 03
Autor
Vilém Dubnička
Režie
Vilém Dubnička

Herecké obsazení

Herecké obsazení 04
Jean

Vladimír Polívka

Filip Martén

Hynek Čermák

Fotogalerie

Fotogalerie 05
Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.