Noc divadel - Divadelní dílnička S Henie

Off–program
Tvůrčí divadelní workshop pro děti, který rozvíjí umělecké cítění dětí, jejich myšlení fantazii. Tématem Noci divadel je Proměna, tak i my zkusíme změnit zimu a přivolat jaro, taky se zkusíme proměnit jako housenka v nádherného motýla a zahrajeme si na další „jarní“ proměny. Nebude chybět tanec Makové panenky či rychlé změny emocí, tak, jak to dělají opravdoví herci. Koná se v divadelní kavárně OffStage.
Délka představení45 minut
Koupit vstupenky

Termíny představení

Termíny představení 01
Nejsou žádné budoucí představení

Anotace

Anotace 02
Noc divadel - Divadelní dílnička S Henie

Divadelní dílnička S Henie

12.30 – 13.15

Tvůrčí divadelní workshop pro děti, který rozvíjí umělecké cítění dětí, jejich myšlení fantazii. Tématem Noci divadel je Proměna, tak i my zkusíme změnit zimu a přivolat jaro, taky se zkusíme proměnit jako housenka v nádherného motýla a zahrajeme si na další „jarní“ proměny. Nebude chybět tanec Makové panenky či rychlé změny emocí, tak, jak to dělají opravdoví herci.

Divadelní dílnička nabízí rodinám nejen jedinečný zážitek, ale především rozvíjí umělecké cítění dětí, jejich myšlení a fantazii. Rodičům pak dává možnost strávit aktivně čas se svými dětmi. Dílnička obsahuje improvizační a pohybová cvičení, námětové hry, práci s literárním textem, rytmická cvičení a trénink komunikačních schopností. Na konci divadelní dílny si rodiče s dětmi můžou vyzkoušet zahrát své vlastní představení.

Doporučený věk: 4 až 8let
Délka programu: 45min.
Kapacita dílničky je 25 dětí. Doporučujeme udělat si rezervaci předem na emailu nikol.kouklova@bezzabradli.cz.

Vstup dobrovolný.

Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.