Zveme vás na benefiční večer v duchu filmových a muzikálových melodií

Hudební hostina života na divadelních prknech. Muzikál a filmová hudba se skladatelem Zdeňkem Bartákem už 11. března

Je nám ctí, že ve spolupráci s BforBnadačním fondem Melodio, který podporuje handicapované při hledání nové životní cesty, vás můžeme pozvat na benefiční večer v duchu filmové a muzikálové hudby se skladatelem Zdeňkem Bartákem a řadou tváří z našich muzikálů! Exkluzivní a neopakovatelný zážitek bude k vidění pouze 11. března v Divadle Bez zábradlí.

„Program s námi spoluvytváří režisér Josef Hervert se scénáristou Danielem Miňovským, který má za sebou úspěšné projekty, jako například pohádka Řachanda. Součástí programu je také audiovizuální část. Malířka Elisabeth Ida Novotná se nechala inspirovat písničkami fondu Melodio a stvořila tři působivé obrazy. Animátor Matěj Johansson už teď pracuje na jejich rozpohybování,“ popsala Šimona Mašková, spoluzakladatelka fondu Melodio.

Účast na podiu přislíbil Marian Vojtko, Felicita Prokešová, Nikol Kouklová, Peter Pecha, Petr Macháček, Michaela Tomešová, Karel Heřmánek ml., Michaela Nosková, Jakub Smolík, Petr Vondráček, Nikola Ďuricová, Lukáš Randák, Dita Hořínková, Radim Linhart, Kateřina Morozová a pod uměleckým jménem Shimona a samozřejmě zakladatelka fondu Šimona Mašková.

Přijďte zažít a prožít oslavu muzikálu a ještě udělat dobrý skutek nákupem vstupenky z níž celá částka poputuje na podporu rozvoje klientů nadačního fondu Melodio. Vedle vstupného půjdou na financování rozvojových programů i prostředky z aukce obrazů Elizabeth Idy Novotné, tak i z prodeje tří hedvábných, ručně malovaných šátků ak. malířky Brigity Krumphanzlové. I ty najdou nové majitele prostřednictvím holandské aukce.


Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.