Léto Bez divadla? Neexistuje.

Letní štace ve Voděrádkách startuje 13. srpna!

Léto Bez Divadla? Ani náhodou. Otevřená divadelní scéna je exkluzivní kulturní zážitek, kde jsou vidět hvězdy na jevišti i na noční obloze. Také to je důvod, proč vás Divadlo Bez zábradlí přes léto bez kultury nenechá! Opět se vracíme do Voděrádek, kde pravidelně pořádáme naší letní štaci. Začínáme 13. srpna. A to není vše, po letní scéně ve Voděrádkách se přesouváme do Neratovic, kde 19.8. hrajeme oblíbenou komedii Blbec k večeři.

30 minut autem z Prahy a jste u nás. Stáhněte si trasu do telefonu, ať nás nemusíte hledat. Trasa do Voděrádek. Nebo dojedete do Neratovic?

A na co se můžete tentokrát těšit? Dorazíme za vámi s našimi nejlepšími komediálními kusy, které nabídnou hvězdné obsazení a příběhy plné zvratů a smíchu. Strávit letní večer můžete ve společnosti Romana Zacha, Dany Morávkové, Josefa Cardy, Václava Vydry, Ha Thanh Špetlíkové nebo Karla Heřmánka.  

A pozor! Hrajeme za každého počasí. Letní scéna je totiž zastřešená, takže vaše plány nebudou ohroženy.

PROGRAM LETNÍHO HRANÍ VODĚRÁDKY

13.8.  Láska z mládí 

14.8. Blbec k večeři 

15.8. Jistě, pane premiére

PROGRAM LETNÍHO HRANÍ NERATOVICE

19.8. Blbec k večeři

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

🚗 A jak se k nám dostanete? Možností je několik. Můžete dorazit autem a zaparkovat hned u letní scény. Z Prahy vede cesta po D1 a zabere vám pár minut. Parkování u letní scény stojí 100 Kč. 

🚄 Jako další možnost je využití vlakového spojení z Prahy do Říčan. Udělat si výlet za kulturou? To nezní vůbec špatně. Hrát začínáme ve 20:00, ale dorazit na drink, kávu, chlebíček nebo posezení s přáteli můžete již od 18:00, kdy se areál ve Voděrádkách otevírá.

☂️ Hrajeme za každého počasí, ikdyž se jedná o letní scénu, tak v případě deště nezmoknete. Letní scéna je skvěle vybavena a zastřešena. 

🎭 Na jaké herecké hvězdy se můžete těšit? Do Voděrádek dorazí Karel Heřmánek, Dana Morávková, Roman Zach, Rudolf Hrušínský, Lucie Žáčková, Václav Vydra, Ha Thanh Špetlíková, Josef Carda a mnoho dalších! Zajímá vás kompletní obsazení her? Podívejte se na náš repertoár, kde zjistíte přesně, na koho se můžete těšit. 


Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.