Březen do divadla vlezem

Co DBZ chystá za Off Program a novinky v březnu?

Začněme premiérou představení s Hynkem Čermákem a Petrou Špalkovou v hlavní roli s názvem KOZA ANEB KDO JE SYLVIE, která se uskuteční ve čtvrtek 28. března od 19 hodin.  A v hledišti zbývá  na tuto slavnostní událost pár posledních míst! Pokud vám tento termín z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje – nesmutněte. V prodeji jsou totiž reprízy do konce této divadelní sezóny.

Na stejné datum připadá DEN UČITELŮ, tak pokud chcete udělat radost libovolnému vyučujícímu, je ideální mu věnovat naši volnou vstupenku. Vy se nebudete trápit výběrem představení, oni si užijí zábavu, kdy budou chtít. Volnou vstupenku si Vaši milí mohou vyměnit za lístek na představení podle vlastního výběru do dvanácti měsíců od její koupě.

Na pondělí 11. března plánujeme ve spolupráci s nadačním fondem Melodio uspořádat benefiční večer v duchu filmových a muzikálových melodií s příznačným názvem MELODIO PRO RADKA A KRISTÝNUPřijďte zažít a prožít oslavu muzikálu a ještě udělat dobrý skutek nákupem vstupenky z níž celá částka poputuje na podporu rozvoje nadačních klientů.

Po celé České Republice bude třetí březnovou sobotu (23.3.) probíhat dvanáctý ročník celorepublikového festivalu s názvem NOC DIVADEL, na které pochopitelně nesmíme chybět!  Letos přinese tématicky zaměřený program na téma „proměna“ jak pro  malé divadelníky v podobě divadelní dílničky s Henie, tak scénické čtení s herci DBZ pro dospěláky.

Krásný březen plný divadla vám přeje Vaše Divadlo Bez zábradlí!


Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.