Únor na vlně lásky

Oslavte Valentýn stylově v DBZ

Když jsme u oslav lásky, věděli jste, že právě okolo tohoto nejhlubšího citu se točí většina představení našeho divadla? No jistě. Kromě toho, co aktuálně vzniká na zkušebně (Koza aneb Kdo je Sylvie?) jsou to například hry Berlín Berlín, muzikáloví Cikáni jdou do nebe, komedie Kdes to byl(a) v noci, divoký a nespoutaný Cabaret anebo také hra Láska z mládí s Romanem Zachem a Nikol Kouklovou, kterou uvedeme přímo na Valentýna 14. února.

Takové představení zakončené skleničkou ve dvou v divadelním baru bude jistě tou nejlepší oslavou svátku všech zamilovaných. Tak si pospěšte, ještě pár posledních lístků na pokladně zbývá!

Mimochodem, Roman Zach představení sám prvně režíroval a v rozhovoru pro NÁŠ REGION se o tomto svém počinu rozpovídal upřímně a bez obalu.

A s láskou a jejími nejrůznějšími podobami rozhodně nekončíme! Za zmínku zde stojí Valentýnský speciál Terapie Sdílením, který je už téměř vyprodaný. Doporučujeme začít sledovat naše sociální sítě aby vám už žádné představení či zajímavý host napříště neunikl.

Ať i u vás láska hraje celý únor prim!

Vaše Divadlo Bez zábradlí


Nenechte si ujít nová představení nebo vstupenky, přihlaste se k odběru newsletteru.
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.